Ansatte

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Asbjørn Lilletun

Adm. Direktør | Norinnova

asbjorn@norinnova.no
Tlf. 915 56 539

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Wenche Poppe

Ass. Direktør | Norinnova

wenche@norinnova.no
Tlf. 916 29 250

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Magne Lund

Regnskapsleder | Norinnova

magne@norinnova.no
Tlf. 482 15 266

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Therese Lein

Markedssjef | Norinnova

therese@norinnova.no
Tlf. 975 49 242

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Morten Lindrupsen

Forretningsutvikler | Investment, Norinnova

lindrupsen@norinnova.no
Tlf. 996 08 359

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Eirik W. Lundblad

Avdelingsleder | Tech Transfer

eirik@norinnova.no
Tlf. 976 87 571

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Elisabeth Andreassen

Forretningsutvikler | Tech Transfer

elisabeth@norinnova.no
Tlf. 905 97 783

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Morten Elde

Forretningsutvikler | Tech Transfer

morten@norinnova.no
Tlf. 414 06 762

Thomas Seppola, Norinnova.
Foto: Marius Fiskum

Magnus Seppola

Forretningsutvikler | Tech Transfer

magnus@norinnova.no
Tlf. 951 12 385

Norinnova.
Foto: Marius Fiskum

Lars Sørensen

Forretningsutvikler | Tech Transfer

lars@norinnova.no
Tlf. 942 45 511

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Eirik Bjørklund

Leder | Startup IX

eirik.bjorklund@norinnova.no
Tlf. 976 29 662

Ingrid

Ingrid Skjæveland

Forretningsutvikler | Startup IX

ingrid@norinnova.no
Tlf. 991 57 143

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Tore H. Normann

Forretningsutvikler | Investment, Scaleup IX

tore@norinnova.no
Tlf. 948 24 800

Norinnova.
Foto: Marius Fiskum

Carla Akerø

Forretningsutvikler | Arctic Ignite

carla@norinnova.no
Tlf. 411 91 480

Norinnova.
Foto: Marius Fiskum

Vårin Vaskinn

Forretningsutvikler | Student IX

varin@norinnova.no
Tlf. 911 47 562

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Unn Sørum

Administrativ leder | Tromsø forskningsstiftelse

unn@norinnova.no
Tlf. 916 33 850

Line SH

Line Kjelstrup

Klyngeleder | Biotech North

line.kjelstrup@norinnova.no
Tlf. 995 05 974

sorthvit victoria

Victoria S. Paulsen

Daglig leder | MABIT

victoria@norinnova.no
Tlf. 907 94 606