Ansatte

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Asbjørn Lilletun

Adm. Direktør | Norinnova

asbjorn@norinnova.no
Tlf. 915 56 539

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Wenche Poppe

Ass. Direktør | Norinnova

wenche@norinnova.no
Tlf. 916 29 250

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Magne Lund

Regnskapsleder | Norinnova

magne@norinnova.no
Tlf. 482 15 266

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Therese Lein

Markedssjef | Norinnova

therese@norinnova.no
Tlf. 975 49 242

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Morten Lindrupsen

Forretningsutvikler | Norinnova

lindrupsen@norinnova.no
Tlf. 996 08 359

Norinnova.
Foto: Marius Fiskum

Carla Akerø

Community Manager | Norinnova

carla@norinnova.no
Tlf. 411 91 480

midlertidig nettside trine lise

Trine Lise Andersen

Prestasjonsutvikler | Norinnova

trine@norinnova.no
Tlf. 901 55 691

Foto: Marius Fiskum

Hedda Crogh

Idéjeger | Norinnova

hedda@norinnova.no
Tlf. 936 82 878

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Eirik Lundblad

Avdelingsleder | Tech Transfer

eirik@norinnova.no
Tlf. 976 87 571

Foto: Marius Fiskum

Elisabeth Andreassen

Forretningsutvikler | Tech Transfer

elisabeth@norinnova.no
Tlf. 905 97 783

Thomas Seppola, Norinnova.
Foto: Marius Fiskum

Magnus Seppola

Forretningsutvikler | Tech Transfer

magnus@norinnova.no
Tlf. 951 12 385

Foto: Marius Fiskum

Lars Sørensen

Forretningsutvikler | Tech Transfer

lars@norinnova.no
Tlf. 942 45 511

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Morten Elde

Forretningsutvikler | Tech Transfer

morten@norinnova.no
Tlf. 414 06 762

Foto: Marius Fiskum

Ellen Dybdahl

Forretningsutvikler | Tech Transfer

ellen@norinnova.no
Tlf. 974 79 260

Foto: Marius Fiskum

Bronwyn Smithies

Forretningsutvikler | Tech Transfer

bronwyn@norinnova.no
Tlf. 412 47 420

Foto: Marius Fiskum

Ingrid Skjæveland

Forretningsutvikler | Tech Transfer

ingrid@norinnova.no
Tlf. 991 57 143

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Eirik Bjørklund

Avdelingsleder | Startup IX

eirik.bjorklund@norinnova.no
Tlf. 976 29 662

Line SH

Line Kjelstrup

Klyngeleder | Biotech North

line.kjelstrup@norinnova.no
Tlf. 995 05 974

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Unn Sørum

Administrativ leder | Tromsø forskningsstiftelse

unn@norinnova.no
Tlf. 916 33 850

sorthvit victoria

Victoria Paulsen

Daglig leder | MABIT

victoria@norinnova.no
Tlf. 907 94 606