Ansatte

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Asbjørn Lilletun

Adm. Direktør | Norinnova

asbjorn@norinnova.no
Tlf. 915 56 539

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Wenche Poppe

Ass. Direktør | Norinnova

wenche@norinnova.no
Tlf. 916 29 250

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Magne Lund

Regnskapsleder | Norinnova

magne@norinnova.no
Tlf. 482 15 266

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Therese Lein

Markedssjef | Norinnova

therese@norinnova.no
Tlf. 975 49 242

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Morten Lindrupsen

Forretningsutvikler | Investment, Norinnova

lindrupsen@norinnova.no
Tlf. 996 08 359

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Eirik W. Lundblad

Avdelingsleder | Tech Transfer

eirik@norinnova.no
Tlf. 976 87 571

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Elisabeth Andreassen

Forretningsutvikler | Tech Transfer

elisabeth@norinnova.no
Tlf. 905 97 783

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Martin Skedsmo

Forretningsutvikler | Tech Transfer

martin@norinnova.no
Tlf. 902 02 240

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Morten Elde

Forretningsutvikler | Tech Transfer

morten@norinnova.no
Tlf. 414 06 762

Se profil på LinkedIn

Magnus

Magnus Seppola

Forretningsutvikler | Tech Transfer

magnus@norinnova.no
Tlf. 951 12 385

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Mats Trones

Forretningsutvikler | Tech Transfer

mats@norinnova.no
Tlf. 915 44 644

Se profil på LinkedIn

Carla

Carla Akerø

Prosjektleder | Arctic Ignite

carla@norinnova.no
Tlf. 411 91 480

Ingrid

Ingrid Skjæveland

Forretningsutvikler | Startup IX

ingrid@norinnova.no
Tlf. 991 57 143

Se profil på LinkedIn

sorthvit victoria

Victoria S. Paulsen

Daglig leder | MABIT

victoria@norinnova.no
Tlf. 907 94 606

Se profil på LinkedIn

Foto: Marius Fiskum / www.mariusfiskum.no

Unn Sørum

Administrativ leder | Tromsø forskningsstiftelse

unn@norinnova.no
Tlf. 916 33 850

Se profil på LinkedIn

Line SH

Line Kjelstrup

Klyngeleder | Biotech North

line.kjelstrup@norinnova.no
Tlf. 995 05 974

Se profil på LinkedIn